10:02
ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ при COVID-19

Одним зі способів запобігти передачі вірусу SARS-CoV-2 є самоізоляція.

 Вам потрібно самоізолюватися:

- якщо у вас є симптоми, які характерні для COVID-19 (висока температура, кашель, нежить, біль у горлі)

- перш ніж ви пройдете тест на визначення чи у вас є вірус

- поки ви чекаєте результатів тесту

- якщо ви повернулися з-за кордону (особливо з країн з великою кількістю випадків)

- якщо ви отримали позитивний результат тесту і не потребуєте госпіталізації

Людина на самоізоляції повинна залишатися вдома і повністю уникати контакту з іншими людьми. А також максимально зменшити кількість контактів навіть вдома, якщо вона живе з кимось ще.

Припинити самоізоляцію можна, якщо:

- немає клінічних проявів хвороби та є один негативний тест ПЛР

- просто негативний тест ПЛР

- якщо на 10 день від початку симптомів їх вже немає, то лікар спостерігатиме за вами ще 3 дні, якщо все нормально, то ізоляцію можна завершити

- якщо минуло 10 днів від взяття зразку на тест і немає симптомів, лікар також спостерігатиме 3 дні, якщо все нормально, то також ізоляцію можна завершити

Якщо ви мали контакт з людиною, яка має підозру на COVID-19 чи вже підтверджений позитивний результат тесту, вам також обов’язково потрібно залишитися на самоізоляції і сконтактувати зі своїм сімейним лікарем, аби вирішити як діяти далі.

Важливо розуміти, що це серйозно, а не просто забаганка залишити когось вдома. Адже є багато свідчень, що знаючи про контакт з інфікованою людиною, люди все одно продовжують контактувати з іншими людьми, їздять у відпустки чи виходять у громадські місця, наражаючи всіх навколо на небезпеку.

Жодні плани не вартують вашого здоров’я чи здоров’я ваших близьких. Обов'язково дотримуйтеся правил самоізоляції, якщо вона вам потрібна, та будьте на зв’язку із сімейним лікарем.

Переглядів: 60 | Додав: senya19862007 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0