13:57
Висловлює щиру вдячність Запорізькій обласній раді в особі начальника управління юридичного забезпечення діяльності рад Єгора Мороз за свій внесок

Колектив КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оріхівської міської ради  в особі головного лікаря Антоніни Іванівни Бондаренко висловлює  щиру  вдячність  Запорізькій обласній раді в особі начальника управління юридичного забезпечення діяльності рад Єгора Мороз за свій внесок у справу захисту медичних працівників та надання нашому закладу 50 захисних екранів для медиків.

Багаторазові пластикові щити, вироблені ГО «Асоціація НООСФЕРА», гарантують захист слизової оболонки обличчя медичних працівників від враження інфекції, в тому числі корона вірусної хвороби COVID-19. Вони підлягають дезінфекції і здатні служити не менше 5-ти років. Всі захисні екрани вироблені за допомоги 3D-друку, їхня модель є максимально зручною у використанні під час щоденного застосування.                                                      

Сьогодні, як ніколи, лікарі відчувають стрес, працюючи із пацієнтами. Адже ризик зараження на коронавірусну інфекцію все ще дуже високий. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це доброзичливо та від щирого серця. 

Хочеться ще раз подякувати за Вашу підтримку, за те що Ви не стоїте осторонь проблем. 

Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть. 

У цей нелегкий час нехай Бог кріпить Ваші сили і дає здоров’я! Упевнені, що разом ми здолаємо COVID 19!

 

Переглядів: 62 | Додав: senya19862007 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0